Send oss en e-post

Kontakt Frequency

Frequency AS
Postadresse: Pb 11, 6701 Måløy
Besøksadresse 1: Maritim Park, 6710 Raudeberg
Besøksadresse 2: Skreddarhuset, 6770 Nordfjordeid

Facebook: Frequency facebook

Geir Arne Solheim
CEO
Mob: +47 957 51 992
E-post: geir@frequency.no

Frequency AS

Geir Arne Solheim

Byråleiar, strateg og senior kommunikasjonsrådgjevar

Mob: +47 957 51 992
E-post: geir@frequency.no

Trygve Johan Solheim

Art Director og avdelingsleiar Nordfjordeid

Mob: +47 466 93 762
E-post: trygve@frequency.no

Marian Sjaastad

Prosjektleiar og kommunikasjonsrådgjevar

Mob: +47 906 44 748
E-post: marian@frequency.no

Roger Anzjøn

Avdelingsleiar Florø og marknadsførar

Mob: +47 977 37 031
E-post: roger@frequency.no

Miriam Edler

Tekst og grafisk design

Mob: +47 993 91 599
E-post: miriam@frequency.no

Øystein Torheim

Fotograf og filmfotograf

Mob: +47 909 60 316
E-post: oystein@frequency.no

Kennet Fagerstrand

Avdelingsleiar Ørsta/Volda og marknadsførar

Tel: +47 480 02 260
E-post: kennet@frequency.no

Eva Narheim

Frequency AS, Certified Partner Haugesund
Annonseseljar

Tel: +47 52 72 78 23
E-post: eva@frequency.no

Daniel Færestrand Haugen

Juniorkonsulent og marknadsførar

Mob: +47 904 75 850
E-post: danielfhaugen@gmail.com

Vebjørn Vik Mjeltebakk

Sal, prosjekt, innovasjon

Mob: +47 993 57 589
E-post: vebjorn@frequency.no

Partnarar

Rune Schanke Eikum

Tinkr AS
Frequency AS, Certified Partner Oslo

Mob: +47 400 46 345
E-post: rune@tinkr.no

Arild Nybø

Mediebruket AS
Frequency AS, Certified Partner Førde

Mob: +47 977 33 028
E-post: arild@mediebruket.no

Jon Marius Nilsson

Frequency AS, Certified Partner Oslo

Mob: +47 410 42 045
E-post: jon@frequency.no

Tom Egil Johansen

Frequency AS, Certified Partner Oslo

E-post: tom@frequency.no

Magne Jonny Krumsvik

MJK Media
Frequency AS, Certified Partner Ørsta/Volda

Mob: +47 454 97 116
E-post: magne@frequency.no

Marianne Petersen

Frequency AS, Certified Partner Vanylven

Mob: +47 905 41 512
E-post: marianne@frequency.no