Send oss en e-post

Kontakt Frequency

Frequency AS
Postadresse: Pb 11, 6701 Måløy
Besøksadresse 1: Maritim Park, 6710 Raudeberg
Besøksadresse 2: Skreddarhuset, 6770 Nordfjordeid

Facebook: Frequency facebook

Geir Arne Solheim
CEO
Mob: +47 957 51 992
E-post: geir@frequency.no

Hovudkontor

Geir Arne Solheim

Byråleiar

Mob: +47 957 51 992
E-post: geir@frequency.no

Trygve Johan Solheim

Art Director

Mob: +47 466 93 762
E-post: trygve@frequency.no

Vebjørn Vik Mjeltebakk

Sal, prosjekt, innovasjon

Mob: +47 993 57 589
E-post: vebjorn@frequency.no

Miriam Edler

Tekst og grafisk design

Mob: +47 993 91 599
E-post: miriam@frequency.no

Øystein Torheim

Fotograf og filmfotograf

Mob: +47 909 60 316
E-post: oystein@frequency.no

Avdelingskontor

Eva Narheim

Frequency AS, Certified Partner Haugesund
Annonseseljar

Tel: +47 52727823
E-post: eva@frequency.no

Magne Jonny Krumsvik

Frequency AS, Certified Partner Ørsta/Volda
Byråleiar og tekstforfattar

Mob: +47 454 97 116
E-post: magne@frequency.no

Marianne Petersen

Frequency AS, Certified Partner Vanylven
Fotograf

Mob: +47 905 41 512
E-post: marianne@frequency.no

Jon Marius Nilsson

Frequency AS, Certified Partner Oslo
Byråleiar og fotograf/filmfotograf

Mob: +47 410 42 045
E-post: jon@frequency.no

Tom Egil Johansen

Frequency AS, Certified Partner Oslo
Annonseseljar
E-post: tom@frequency.no